csen

C.I.B., Multi JCh., Ch. & Grand Ch.

- NIKKI VALATHECA -

 

 

Chovatel: Miroslav Baroň

Majitel: Lucie Macková

Chovnost: Chovná

Zdraví: HD B, ED 0/0, OCD free, FGF5 N/N (.pfd), MLPH D/D (.pfd), DNA profile (.pfd)

 

Junior šampion České republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Rakouska a Chorvatska

Šampion Chorvatska, Černé Hory, Balkánu, Jadranu, Slovenska, České republiky a Polska

Grand šampion Černé Hory

Čekatelka šampiona Slovenska, Maďarska a Rakouska

Interchampion

 

BIS Junior Zagreb 2016

BIS FCI II. - II.místo  IHA GRAZ 2016

krajský vítěz, nejlepší fena, klubový vítěz KŠSP, SKŠSP, KCHMPP

nejúspěšnější štěně, dorost, mladá fena SKŠSP 2015

velmi nadějná, výborná,

CAJC, CAC, 11x BOJ, 12x BOS, 7x BOB, res. CACIB, 10x CACIB

 

Fotogalerie

- Rodokmen -

Ch. Rammstein from Swiss Star

 

 

 

Ch. Chitta Valatheca

{ Ch. Berne von Wumelsdorf { Ch. North to Alaska Dufenhof
Ch. Jeneva Riverwalk's
C.I.B. Carmen from Swiss Star { C.I.B. Areck von Judhbu
C.I.B. Xarah von den Gänsewiesen
{ C.I.B. Akim Kings Range
{ C.I.B. Califfo von Blasenneuhaus
Ch. Joli Coeur from Balihara ranch
JCh. Bixi Valatheca { Quastl-Arko von den Gänsewiesen
C.I.B. Athena von Casslov
- Přehled výstav -

 

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
04.06.2017 MVP Nitra šampionů Jana Štefancová V1, CAC, CACIB, BOB
27.05.2017 Klubová v. Velký Meder, SK šampionů Anikó Istvánne Juhász V1, nejlepší fena, klub. vítěz, BOB
19.02.2017 NV Bratislava šampionů Leoš Jančík V1, CAC, BOS
18.02.2017 Šampion šampionů - Bratislava šampionů   V1, CAC, victory Winter – Vanža
19.06.2016 NVP Intercanis Brno šampionů Gajewski, PL V1, CAC
17.06.2016 Krakow, PL šampionů B. chmiel V2
28.05.2016 SKŠSP Velký Meder, SK vítězů Satu Yla Monomen, FIN V1, CAC, klubový vítěz, BOB
22.05.2016 IHA Wieselburg, AU mezitřída Matyáš, SK V1, CACA, CACIB, BOS
21.05.2016 KŠSP, Zárybničná Lhota vítězů Cathy Cooper, USA V1, CAC
30.04.2016 Zadar, HR mladých G. Ridarčíková V1, CAJC, BOS
29.04.2016 Zadar, HR mezitřída Svend Lovenkjaerd, DK V1, CAC, CACIB, BOS
28.04.2016 Zadar, HR mezitřída Adrian Argente, E V1, CAC, CACIB, BOS
26.04.2016 Dubrovnik, HR mezitřída Igor Mioč V1, CAC, CACIB, BOB
25.04.2016 Dubrovnik, HR mezitřída Bojan Matakovič V1, CAC, CACIB, BOS
24.04.2016 Bar, Montenegro mezitřída G. Ridarčíková V1, CAC, CACIB, BOS
23.04.2016 Bar, Montenegro mezitřída Malgorzata Halas V1, CAC, CACIB, BOS
16.04.2016 KCHMPP, Dětřichov mezitřída M. Václavík V1, vítěz třídy, krajský vítěz
03.04.2016 Nitra, SK mezitřída T. Havelka V1, CAC, CACIB
02.04.2016 Nitra, SK mezitřída S. Harnik V1, CAC, CACIB, BOS
01.04.2016 Nitra Victory show, SK mladých T. Havelka V2
20.03.2016 Katowice, PL mezitřída Magdziarska I. V1, CWC
19.03.2016 Katowice, PL mezitřída A. Sekowska V1, CWC
06.03.2016 Graz, AU mladých Juhasz Istvanne V1, jugendbester, BOB, BIS II./2
20.02.2016 Budapešť, HU mladých V. Piskay V1, HPJ, BOJ
19.02.2016 Budapešť, HU mladých Szabó Sándar V1, HPJ
18.02.2016 Budapešť, HU mladých Agnes Ganami Kertes V1, HPJ
17.01.2016 MVP Nitra, SK mladých V. Piskay V1, CAJC
16.01.2016 MVP Nitra, SK mladých T. Gargušová V1, CAJC
10.01.2016 NVP Brno mladých O. Vondrouš V1, CAJC, BOJ
06.12.2015 CACIB Wels, AU mladých Rieger Regina V1, jugendbester
05.12.2015 CACIB Wels, AU mladých Blaha Monika V1, jugendbester
29.11.2015 Zagreb mladých E. Senashenko, RU V1, CAJC, BOJ, BOS
28.11.2015 Zagreb mladých   V2
27.11.2015 Zagreb mladých Damir Skok V1, CAJC, BOJ, BOB, BIS junior
01.11.2015 Expo Praha mladých A. Polgár V1, CAJC, BOJ
31.10.2015 Expo Praha mladých O. Vondrouš V1, CAJC, BOJ
25.10.2015 Danube Bratislava, SK mladých J. Štefancová V2
24.10.2015 Danube Bratislava, SK mladých Lukáčová V1, CAJC, BOS
11.10.2015 Zabrze, PL mladých B. chmiel V1, CAJC, BOJ, BOB
20.09.2015 NVP Brno mladých L. Barudze V2
13.09.2015 Targu Mures, RO mladých G. Ridarčíková, SK V1, CAJC, BOJ, BOS
13.09.2015 Targu Mures, RO mladých Marian Draganescu V1, CAJC, BOJ, BOS
13.09.2015 Targu Mures, RO mladých G. Ridarčíková, SK V1, CAJC, BOJ, BOS
12.09.2015 Targu Mures, RO mladých Papp Laszlo Karoly V1, CAJC, BOJ, BOS
12.09.2015 Targu Mures, RO mladých Enrico Drudi V1, CAJC, BOJ, BOS
12.09.2015 Targu Mures, RO mladých S. Lovenkjaerd, DK V1, CAJC, BOJ, BOS
06.09.2015 krajská v. D. Benešov dorostu   velmi nadějná 1
30.08.2015 MVP Mladá Boleslav dorostu A. Kochan velmi nadějná 1
23.08.2015 MVP Bratislava, SK dorostu V. Piskay velmi nadějná 1
22.08.2015 MVP Bratislava, SK dorostu T. Havelka velmi nadějná 1
09.08.2015 Bedzin dorostu   velmi nadějná 1
20.06.2015 Krakow, PL dorostu   velmi nadějná 1
30.05.2015 KŠSP, Zárybničná Lhota štěňat Šimek velmi nadějná 1
23.05.2015 SKŠSP Velký Meder, SK štěňat Procházková velmi nadějná 1
10.05.2015 Rybnik, PL štěňat   velmi nadějná 1